PROFESYONEL DEZENFEKSİYON HİZMETLERİMİZ

FİRMA PROFİLİ

ZEROPEST

ZEROPEST ÇEVRE SAĞLIĞI 2008 yılında kurulmuş olup Pest Prevention (Haşere Önleme) konusunda faaliyet göstermektedir. Hedef sektör grubu olarak Gıda İşletmeleri, Sağlık Kurumları, Fabrikalar ve Turizm İşletmeleri ile ilgili tüm kuruluşlar yer almaktadır.

Şirketimiz her gün daha da kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gelişen ve buna bağlı olarak sektör içerisindeki yerini daha da sağlamlaştırmak için profesyonel bir kadroyla çalışma prensibini benimsemiş, organizasyonun kurulması ve geliştirilmesi sürecinde ‘Toplam Kalite Yönetimi’ ilkelerini hedef almıştır. Bu nedenle kadromuzda yer alan personelimizin işletmelere çözümler sağlayabilecek kalifikasyona sahip olması bizler için en önemli amaç olmaktadır.

İŞİN TANIMI

Sağlık Bakanlığının 27/01/2005 tarihli ve 25709 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında yönetmelik gereği, ilaçlama hizmetini Sağlık Bakanlığından “İlaç Uygulama İzin Belgesi” almış olan firmalara yaptırılması zorunluluğu getirilmiştir.

Mücadele Çalışma Metotlarımız Üç Ana Başlıkta Toplanmaktadır;

  • Haşere ve Zararlıların Gözlenmesi,
  • Fiziki Eksikliklerin Raporlanması,
  • Haşere ve Zararlılar İle Mücadele,

 

Uygulamalarımızda çevre sağlığı açısından, ekolojik dengeyi bozmayacak, suda ve toprakta kolayca çözünebilen insektisit ve rodentisitler tercih edilmektedir. Bu ürünlerin tümü haşere ve kemirgenlerle mücadelede son derece etkili olup, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Her koşula ve yönteme göre uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme vb.) uygulanmaktadır.

Hizmet verdiğimiz işletmelerde 7 gün 24 saat prensibi ile hizmet veren kadromuzla hertürlü sorun, acil çağrı ve ihtiyaçlara en kısa zamanda çözüm bulmak amacındayız.

Hizmet verdiğimiz işletmeler, tarafımızdan verilen zararlar içinde “ 3. Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası “ ile sigortalanmıştır. (Uygulama sırasında teknik hatalardan dolayı çalışan personele, hayvanlara ve işletme demirbaşlarına tarafımızdan verilen fiziksel ve kimyasal zararlar, vb.)