PROFESYONEL DEZENFEKSİYON HİZMETLERİMİZ

Sektörel Haşere Mücadelesi

Neden sektörlere özgü haşere kontrol programları geliştiririz? Çünkü haşere ve kemirgen kontrolüne başlamadan önce sektöre özgü riskleri tanımak ve işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak gerekir. ZEROPEST'in uzun yıllar sonucu elde ettiği tecrübelerinden siz de faydalanın.

Her işletme türünün, kendi sektörüne özgü haşere sorunları ve sanitasyon riskleri vardır. Aynı zamanda işletmelerin, zaman ve iş planlaması açısından da farklılıkları bulunur. Bu yüzden işletmenin özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak, sektörel haşere kontrol programlarının belirlemesi de tam bu noktada oldukça önemlidir. ZEROPEST, sektörel anlamda işletmeleri aşağıdaki gruplar altında inceler.

İşletme türüne özgü sektörel haşere kontrol programlarının yanı sıra işletmenin kendi içinde de bölgelere ayırılması gereklidir. Çünkü her bölgedeki haşere ve kemirgen riski farklı olacaktır. Aynı zamanda işletme içinde ve dışında alınması gerekli tedbirlerde birbirinden oldukça farklıdır, işletmeleri bölgelere ayırmak, kontrol edilmemiş veya biyosidal ürün uygulama yapılmamış alanların kalmamasının da önüne geçecektir. ZEROPEST bu sayede, müşterilerinde programlı çalışır ve yönettiği sektörel haşere kontrol programlarını oldukça başarılı bir şekilde uygular. Bu sayede;

 

 

Gümrük ve Gümrükte Alanlarda Biyosidal Uygulamalar

ZERO PEST gemiler ve gümrüklü alanlar için oluşturduğu profesyonel ekipleri ile, haşere kontrol ve biyosidal ürün uygulama işlemlerinize hızlı, ekonomik ve kesin sonuç odaklı olarak çözümler sunar. Sadece gemi ilaçlaması ile başa çıkılması mümkün olmayan zararlı türlerinde ise Fumigasyon işlemini devreye sokar. Özellikle gemi Fumigasyonu işlemi içerisinde iş güvenliği kurallarını barındıran oldukça riskli bir işlemdir.

Ticari Deniz Araçlarında Haşere Kontrol Özel Deniz Araçlarında Haşere Kontrol Gümrüklü Alanlarda Haşere Kontrol

Gemi ve gümrüklü alanların Fumigasyonu ve biyosidal ürün uygulamasında ZEROPEST Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğünün vermiş olduğu Uluslararası Çalışan Taşıtlarda ve Giriş Noktalarında Uygulanacak Biyosidal ürün uygulama işlemlerine Ait Yetki Belgesine sahiptir