PROFESYONEL DEZENFEKSİYON HİZMETLERİMİZ

Bahçe İlaçlama

ZEROPEST, özellikle zararlı tür tespiti konusunda uzmanlaşmış Servis uzmanı kadrosu ile Türkiye’nin en önde gelen ilaçlama şirketidir. Evinizde veya bahçenizde zarar yapan haşerelerin öncelikle türlerinin doğru teşhis edilmesi gerektiğini sakın unutmayın! Haşere mücadelesinin ilk aşaması doğru tür teşhisidir. Bahçe ilaçlaması hizmetini uzmanından alın!
Sizde bahçe ilaçlaması hakkında bilgi almak için bizi şimdi arayın.

Bahçenizde Haşere Oluşmasının Başlıca Nedenleri

Özenle baktığımız ve binlerce lira para harcadığımız bahçelerimiz dikkatimizden kaçan birkaç küçük ayrıntı ile maalesef haşerelerin yuvası haline gelebilir. Bahçe alanlarımızdaki haşere sorunları çok farklı nedenlerden kaynaklanabilir. Başlıca nedenler;

Bahçe ve yeşil alanlar, özellikle haşereleri ve evcil hayvanları hem beslenme hem de yuvalanma imkânı sağlaması nedeni ile kendisine çeker. Bu alanlarda bulunan su kaynakları haşere ve kemirgenlerin oldukça ilgisini çeker. Özellikle çit bitkileri ve çim alanların sağladığı koruma ve güvenlik sayesinde yeşil alanlar adeta zararlıların yuvası haline gelebilir. Bahçe ve yeşil alanlarda yapılması düşünülen ilaçlama öncesi ve sonrası alınmanız gerekli tedbirler için ZEROPEST’i arayın!

Bahçenizde Hangi Haşere Türleriyle Karşı Karşıyasınız?

Apartman ve ortak yaşama alanlarında birçok farklı zararlı türü ile karşılaşabiliriz. Haşere ve kemirgenleri bu alanlara çeken başlıca nedenler, Beslenme ve barınak ihtiyaçlarıdır. Yeşil alanlarımızı mesken tutabilecek bazı zararlı türleri ise;

Bahçenizde Haşere Riski Bulunan Bölgeler ve Haşere Türleri

Bahçeniz Hangi Sıklıkta ve Nasıl İlaçlatmalısınız?

Bahçeniz özellikle, havaların ısınmaya başlaması ile birlikte haşere ve kemirgenlerin istilasına uğrayacaktır. Bu yüzden yeşil alanlardaki haşere kontrol önlemleri, haşere aktivitesi başlamadan önce mutlaka yapılmalıdır. Herhangi bir zararlı gözlemlendiğinde vakit kaybetmeden ilaçlama işlemine başlanmalıdır. Bu konuda ZEROPEST Servis uzmanları ihtiyacınıza uygun bahçe ilaçlama programlarını sizlerle paylaşacaklardır.