PROFESYONEL DEZENFEKSİYON HİZMETLERİMİZ

Apartman İlaçlama

Birlikte yaşamaya adapte olduğumuz binalarda, toplu yaşamın getirdiği sıkıntılardan biriside, haşere ve kemirgen sorunlarıdır. Apartman, site, residence gibi insanların bir arada yaşadığı alanlarda haşere sorunları çok farklı nedenlerden kaynaklanabilir ve bu durumda apartman ilaçlaması kaçınılmaz bir hale gelir. Ancak ilaçlama apartman genel alanlarında profesyonel şekilde yapılmazsa size daha büyük sorunlar çıkarabilir. Apartman ilaçlaması yaptırmadan önce ZEROPEST’e mutlaka danışın.
Sizde apartman ilaçlaması hakkında bilgi almak için bizi şimdi arayın.

Apartmanlarda Haşere ve Kemirgen Oluşmasının Başlıca Nedenleri

Apartmanınızda tam bir haşere kontrolü sağlamak için ilaçlama yapılmasının yanında, bu nedenlerin de ortadan kaldırılması gerekmektedir. ZEROPEST  haşere kontrol hizmetleri apartman, site, residence gibi toplu yaşanan alanlarda, apartman ilaçlaması yaparken aynı zamanda haşere sorunun nedenini de tespit ederek tekrar karşı karşıya kalınmasını engeller.

Apartmanlarda Hangi Haşere Türleriyle Karşı Karşıyayız?

Apartmanlarda Haşere Riski Bulunan Bölgeler ve Haşere Türleri

Apartmanlar Hangi Sıklıkta ve Nasıl İlaçlanmalıdır?

Apartmanınızda herhangi bir haşere sorunu ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız ZEROPEST’in periyodik haşere kontrol programlarından birini seçmenizi tavsiye ederiz.

İhtiyacınıza uygun olarak kararlaştırdığımız periyotlarda ayrıca takip etmenize gerek kalmadan biz Apartman ilaçlama hizmetinizi takip ederiz. Ancak periyodik bir program dışı hizmet alacaksanız da haşereleri ilk gördüğünüz anda ilaçlama hizmetini vakit kaybetmeden almalısınız. Bu konuda ZEROPEST teknik uzmanları hizmet ihtiyacınıza uygun apartman ilaçlama programlarını sizlere sunacaklardır.